| Ady_Adrian_1999 a întrebat:

Salutari am in router de la tp-link si ieri l-am scos din priza si dupa ce l-am băgat înapoi(o ora a stat oprit) nu am mai functionat internetul, el se aprinde si telefonul vede router-ul dar cand încerc sa intru pe internet si pe pc si pe telefon nu merge (nu se încarcă, server negasit etc. )

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Intră în pagina de setări la router și fă din nou login la ISP.

1 răspuns:
| Soare_Cristi_1994 a răspuns:

Rebooteaza-l si fa o noua rețea ca atunci când iti cumperi un router nou. Ar trebui sa ai cd, sau intra pe google si scrie Ip-ul static al routerului