| ProPimp a întrebat:

Salutari am si o problema cu cs

Pana acum 1 zi cs-u imi mergea perfect dar dupa aia nu mi-a mai mers
intru in el e totu ok ma conectez la un server imi intra pe el dupa 2-3 secunde se blocheaza
am incercat sa joc cu botii dau new game aleg harta totu bine si frumos imi incarca cand imi intra se blocheaza
Am instalat cs-u din nou l-am dezinstalat fel si fel de versiuni si nimic nu vrea sa mearga nici cum
Ce pot face sa imi mearga iarasi?
Cel mai bun raspuns are funda si vot

4 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Din Start-Run "regedit" si incerci sa stergi valve din Hkey_local_machine/software si current user / software.

Vezi daca e vreo schimbare.

Răspuns utilizator avertizat
| Orgolios a răspuns:

Ti se blocheaza cs'ul sau pc'ul? Fii mai explicit.

Răspuns utilizator avertizat