| FuNN a întrebat:

Salutari, cat mai costa un cont de Minecraft Premium, are cineva de vanzare? app. mai noi daca e sa cumpar un cont de la cineva trebuie sa schimb parola pe site-ul mojang-ului? parca asa am auzit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| CrappinMorth a răspuns:

Eu am minecraft premium.l-am cumparat de pe Minecraft.net.e 27 euro nu cumpara-l cu incredere nu il lua de la alt cineva pentru ca poate fi un scammer si sa iti dea alt cont care nu merge sau chiar sa nu ti-l dea.