| neacsumihai2009 a întrebat:

Salutari comunitate,

Recent, am inceput sa fiu din ce in ce mai atras de CS GO, asa ca am decis sa fac schimbul de la un mouse wireless, la unul USB

Ce parere aveti de acesta >- https://altex.ro/mouse-gaming-natec-genesis-krypton-500

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

laughing niciunul nu e mai confortabil decat un mouse wirelles...

| neacsumihai2009 explică (pentru lpavel):

Adevarat. Dar in termeni de performance, welll...

| andreiutzumc a răspuns (pentru neacsumihai2009):

Orice mouse e bun, cumpara ce vrei tu laughing daca ai mainele mari iti recomand sa iti cumperi marvo m316,(il am eu si iti trebuie maini mari)Si in rest daca vrei tu orice marvo merge

| lpavel a răspuns (pentru neacsumihai2009):

Ce e cu performanta? Eu am un mouse wirelles si nu simt diferenta! Inainte am avut cu cablu si era foarte enevant in jocuri cand trebuia sa misti repede incurca cablul rau, acum ca am scapat de cablu, pur si simplu e mai mult ca perfect! Nu stiu ce mouse ai tu dar eu am vreo 3 si toate sunt perfecte, nici nu pot face diferenta daca e pe cablu sau wirelles. oricum e alegerea ta faci cum vrei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer apuca-te de alt joc CS GO se duce de rapa baga numai skinuri ca sa faca bani si codatii colcaia pe toate serverele rank si in toate diviziile. +Ca te mai da si afara de pe server ca vac e de cacao te da pe tine afara inloc sa dea codatihappy

| andreiutzumc a răspuns:

Daca vrei sa te apuci serios cs, te rog nu folosii mouseul wireless pentru ca mereu unu cu fir este mai bun decat cel cu wireless, cum sa iti spun, e ca si cum ai juca pe wireless(internet)fata de fir(internet) ai delayuri si nu te ajuta foarte bine, tu doar sa ai loc pe masa sa misti mana cand te joci si cam atat iti trebuie sa te simti bine

| neacsumihai2009 explică (pentru andreiutzumc):

Am zis ca vreau sa fac schimbarea de la un wireless, la un USB, si ceream o parere (vezi link-ul din intrebare). Cheers!