| ionuttemeri a întrebat:

Salutari din nou azi am instalat gta 5 si gta 4 dar din pacate ambele merg sacadar si am 5 giga rami placa video de 2 giga pe 192 biti gtx 660 si procesor Intel core 2 quad de 2, 5 pe 4 nuclee ce rezolvare are ca pc-ul e destul de tare?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Normal pc-ul tau ar trebui sa duca orice joc fara lag, gtx 660 este o placa video foarte buna

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Ce windows ai?
Jocul e piratat sau cumparat?

| ionuttemeri explică (pentru alexboss2020):

Pai am windows 7 pe 64 bit si jocul e piratat

| alexboss2020 a răspuns (pentru ionuttemeri):

Pai de aia iti merge asa! Si eu am avut gta v piratat si aveam lag chiar daca puteam sa joc pe very high, pe low aveam 40 si ceva de fps-uri cand eu trebuiam sa am 100 si ceva

| SiberGamerHD a răspuns:

Pai in primul rand gta5 nu prea poate fi rulat pe i2 iti recomand minim i5 3.2 gtx mai sus de 1000 gen 1010