| Erik_Gergely_1989 a întrebat:

Salutari dragi prieteni! Tocmai mi-am creat un canal de Youtube pe care doresc sa il vizitati este chiar accesta: https://www.youtube.com/channel/UCly5P__uj7_nKBcIvByNISg
este un canal de gaming, sunt la inceput si as vrea sa va cer niste sfaturi. Ce as putea posta sa fie mai interesant si sa am vizionari si succes? Ce jocuri as putea sa ma joc care sunt acum la moda?
Astept raspunsuri multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Postarea de reclama personala si cererea ta sunt INTERZISE pe TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fortnite