| AngelikTPU a întrebat:

Salutari TPU! Am o intrebare in legatura cu viteza de download steam. Acum ceva timp, orice descarcare avea minim 6mb/s.De la o vreme, nu trece de 1, 1 mb/s. Am reinstalat steam-ul, la fel. Am router in casa, dar am dezactivat wifi pe toate dispozitivele, acelasi rezultat. Regiunile le-am tot schimbat si nu s-a intamplat nimic. Vecinul meu, care sta la 2 etaje distanta are viteza 10mb/s. De la ce ar putea fi aceasta scadere masiva? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AngelikTPU explică:

Bingo. Ti-ai raspuns la intrebare. "Inainte sa am router" e toata smecheria.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Inainte aveai router si mergea mult mai bine, sau nu aveai? Mie imi merge cam cu 5-6 ca e limitat de router. Inainte mergea cu 10+.

| AngelikTPU explică (pentru KodrutZ):

Inainte sa am router mergea mai bine...cu 8-9

| AngelikTPU explică (pentru AngelikTPU):

Bingo. Ti-ai raspuns la intrebare. "Inainte sa am router" e toata smecheria.