| MikiMIHAI1324 a întrebat:

Salutari TPU, am o problema in legatura cu jocul the elder scroll v skyrim, l-am descarcat prin tpb si vreau sa il joc dar cand dau pe play la laugher nu stiu cum sa explic deci incepe jocu dar mai stiti cum se intampla la televizoare cand era probleme cu semnalu adica se misca asa in sus, e asa mi se misca si mie jocu adica este ceva de genu o parte din joc care ruleaza normal si una care ramane blocara si astea apar in continu am reusit in trecut sa editez ceva din skyrim.ini si skyrimpref.ini dar problema este ca nu mai stiu ce trebuie sa editez ca-sa mearga jocu
Daca voi aveti placa video Intel hd 4600 si ati patia asa va rog sa ma ajutati si sa imi explicati cum se rezolva problema

3 răspunsuri:
| edit28 a răspuns:

Pare a fi o problema cu placa video

ai toate driverele la zi?
treci de system requirements?

| MikiMIHAI1324 explică (pentru edit28):

Nu are probleme placa video si sunt la zi este o setare mai tampita care se poate edita dar nu mai stiu cum si de aia, ca l-am mai jucat si am mai patit asa si am gasit dar acu nu mai gasesc video sau site-ul

| edit28 a răspuns:

Anti aliasing e de multe ori problematic la unele jocuri, poate asta o fi