| MCMirela a întrebat:

Salutari TPU!
Cine vrea sa joace minecraft cu mine? Poate facem o familie, si ne jucam cu totii.Sunt baiat si am 13 ani, stiu foarte bine sa joc minecraft.(nu luati in considerare numele contului de TPU, e al surorii mele).
Cine vrea, sa-mi lase id-ul lui de mess sau de skype.

59 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sweet! I've just received my free minecraft giftcode!

>> Minecraftcodes.info

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Vladulescu_stefan plzz iama si pe mine pe server

| casher a răspuns:

Sunt un expert in minecraft... iti dau un ip de server [nu e local server] [este al meu serverul] : 25.149.97.140:25565

Skype: valentin.sarbu11

Mess: sarbu_vali@rocketmail.com

Poate intra oricine, sa ma anuntati cand sa deschid serverul, merge, dar trebuie sa fiu online pe server daca vrea sa mearga altfel nu, Sper ca-mi dai o funda si ca o sa joci cu mine pe mc big grin

| casher a răspuns:

Email mess: sarbu_vali@rocketmail.com
skype: valentin_sarbu11

sunt foarte bun la minecraft si mi-ar fi placere sa ne jucam impreuna happy

| SKillerQSama a răspuns:

Hei buna. vrei sa jucam impreuna big grin

| mada7255 a răspuns:

Sall eu am 12 ani si de asemenea joc bine minecraft si daca esti dispus sa filmezi putem incepe un letzplay fac eu server id e mes copilasumc@yahoo.com

| denis223 a răspuns:

Vreau eu.Am versiunea de minecraft 1.7.2 si am si server.As vrea sa facem o serie prin hamachi.Id meu de mess:denis2pericol@yahoo.com

| MadrYx a răspuns:

Joc eu cu placere
skype id: faby. 1007
mess: inside_tag
chiar vreau sa joc cu cineva

| Maria_Alexandra_1975 a răspuns (pentru MadrYx):

Freau sa joc eu cu tine

| Andrew2001 a răspuns:

Eu joc!
Skype:first.naruto99

| AndreiAndreiAndrei1 a răspuns:

As vrea si eu, si eu caut. edi_andrei11

| MinecraftDenisuk a răspuns:

Popdenis407@yahoo.com skype: popdenis2001

| Killerman a răspuns:

ID de mess : nutunutulet@yahoo.ro
Am 12 ani si daca poti filam putem face un lets play happy daca e pot filma si eu happy

| FireDog a răspuns:

Id meu de mes:mihaialexandru334

| Gabi_Moldovan_1993 a răspuns:

Frate vreau eu am 13 ani am Co-Owner pe un server ma joc de 5 ani minecraft si as vrea sa ma joc cu tine ca nu mai cu cine i facem o serie co-op am cont pe youtube am niste videoclipuri dar mai demult nu aveam microfo si nu puteam sa sv dar acum am si as vrea sa ma joc cu tine!

Uite id meu de skype:Fps. Fps5
Uite si id meu de Mess:Onlyss95@yahoo.com

Daca vrei sa ne jucam contacteaza-ma!

| cocutza a răspuns:

Daca ai server adauga Y! M mariocca1
Sunt foarte bun la minecraft cauta pe youtube FlorinMarioGaming sunt Mario laughing

| CrisuTau a răspuns:

Jubiley_tubiley sunt bun la minecraft pls

| CrisuTau a răspuns:

Jubiley_tubiley eu eu eu dar ai sv?

| 69HiTz a răspuns:

Intrati pe sv : 79.117.148.98:25566

| Bucel_Catalin_1985 a răspuns:

Salut mie nu imi merge skipeul dar messul meu bucelcatalin@yahoo.com

| AngelaMaria03 a răspuns:

Angela_maria3654

| Oliver666 a răspuns:

Server nou minecraft 5.13.230.238:25565

| Cedryk2 a răspuns:

Salut,sunt Andrei am 13 ani si vreau sa joc cu tine id de mess andreibalteanu42@yahoo.com

| adyadelin46 a răspuns:

Joc si eu cu tine. ma numesc adelin si am 14 ani
id meu de mess este: adyadelin46
id de skype : hrisca.adelin1

| Carut_Eugen_1991 a răspuns:

Ip skype supercool554 sau Eugen Carut

| thecsvip98 a răspuns:

Salut vreau sa joc minecraft cu tine

skype meu :iulian.preda

| cosmin190101 a răspuns:

Si eu vreau sa jucam uite idul meu : hero_unleashed@yahoo.com

| yoopek a răspuns:

As vrea sa jucam id meu :alex.nistor32

| Rusu_Iulian_1994 a răspuns:

Si eu vreau...Id Mess:yulyan_rusu@yahoo.com

| Rusu_Iulian_1994 a răspuns:

Mess:yulyan_rusu@yahoo.com.

| Lidia_Cutei_1973 a răspuns:

Lafel,nu luați în considerare numele și poza... știu bine să joc și am cnt premium... Sskype FylipBrossRo