| JokerAlex a întrebat:

Salutari TPU, de curand mi-am luat si eu volan si pedale de la genius.Cand vreau sa ma joc sa:mp cu el cand sunt fara masina merg pedalele si volanul sa ma plimb si daca sunt intr-o masina merge doar volanul daca apas pe pedale se da imaginea in sus si in jos dar nu accelereaza.
Am dat la optiuni Joystic in loc de tastatura si mouse dar tot nu merge. daca vreau sa dau sa setez butonul de acceleratie in loc de w apas pe peda dar nu il seteaza..pe alte jocuri merg pedalele va rog ajutati-ma
DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| AaNg a răspuns:

Degeaba la-i cumparat, am unul Cannyon, si am aflat ca la volan+bedale cand esti intr-o masina doar volanul merge, bedalele nu. Asa e si la mine, sunt praf.

| JokerAlex explică (pentru AaNg):

La gta nu mere in rest pedalele si volanul merg pe nfs etc