| Cazan_Adita_1998 a întrebat:

Salutari TPU ma numesc Adrian.
Azi vreau sa va intreb daca as putea sa dau ticket catre echipa care a facut CS:GO? Sa vad de ce am primit VAC BAN... Eu cred ca am primit VAC BAN degeaba... N-am folosit niciun hack eu chiar ii injur si ii raportez paia care folosesc hack
As putea

4 răspunsuri:
| AlexDFY a răspuns:

Nu ai luat vac degeaba, ai facut tu ceva.Ai cumpara contul de la cineva? A jucat cineva pe contul tau?

| Cazan_Adita_1998 explică (pentru AlexDFY):

Cine sa mai joace pe contul meu?
Eu nu dau contul la toata lumea

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cazan_Adita_1998):

El doar a intrebat, nu avea de unde sa stie ce faci tu.
Oricum, VAC Ban-ul e un proces automat si chiar precis, deci nu exista o metoda prin care sa scoti banul (e permanent).