| jerryboy a întrebat:

Salutari tuturor!

am nevoie cu windows-ul
am windows 7 pe CD cu serial totul in regula, am incercat sa il instalez si cred ca am facut o greseala pentru ca nu mi sau instalat si dreiverele si nici la interet nu ma pot conecta si in plusa imi lipsesc acele programe care totusi le ai la instalarea windows-ului

ce sa fac?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Adikis a răspuns:

Nu ai Cd ul cu driverele de pa pc? Daca l-ai avea, il instalezi si pur si simplu totul va merge bine, sau daca nu poti cauta pe alt pc pe net driverele pentru al tau si pe un stic poti sa le pui pe al tau

| jerryboy explică (pentru Adikis):

Nu am driverele pe CD sau stic si nici internetul nu imi merge
imi trebuie cv driver pentru internet?
cum fac rost? sti u cv driver pentru internet?

| Adikis a răspuns (pentru jerryboy):

In principiu ti-ar fi mai usor sa iti cauti alt windows, dar si asa ai putea sa cauti pe alt PC dupa seria Pc ului tau driverele lui, sa le pui pe un cd si sa ti-le instalezi dar si asa exista posibilitatea sa nu iti mearga. Cel mai simplu e sa iti cauti alt windows pe net si sa ti-l instalezi. Iti sugerez sa folosesti un DVD ca e mai incapator

| jerryboy explică (pentru Adikis):

Am reusit sa rezolv problemele

Multumesc!

4 răspunsuri:
| TnT123 a răspuns:

Reinstaleaza-l din nou daca nu cauta al windwos si ardel pe un dvd. Funda?