| Doctorfishadi a întrebat:

Salutari! Vreau si eu niste jocuri pe pc,nu vreau online. Vreau sa se gaseasca usor pe net si sa poata rula pe un pc cu cerinte medii(pc Intel pentinum, 2 gb RAM,2, 8 Gh CPU, si 1 Gb video). Merci!

Răspuns Câştigător
| Th3P1an1sT a răspuns:

Naruto Ultime Ninja Impact, Driver Parallel lines, Unreal 2!

3 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ti-ar rula destule (PC asemanator cu al meu), cat despre gasit asta depinde unde cauti:

-TDU
-NFS Shift 2
-The GodFather2
-Mafia 2
-Dead Space 2
-M.I.A Mission In Asia
-Crash Time 4 Syndicate
-World Racing 2
-Euro Truck Simulator 2
-Test Drive Ferrari Racing Legends
-Race Injection
-Dead Insland 2
-Call of Duty 5 World at War
-F.E.A.R 3
-Far Cry 2
-Arma 2
-Battlefield Bad Company 2
-Driver Parallel Lines
-Driver San Francisco
-Prototype
-Crysis
-Virtua Tennis 4
-NBA 2K11
-Fifa 11
-Pro Evolution Soccer 2013
-Saints Row The Third
-Medieval 2 Total War
-Flattout 3
-The Lord of The Rings Conquest
-Avatar The Game
-etc. etc. etc.

| Magnifico a răspuns:

P.S: Pentru a afla daca iti ruleaza un joc anume intri aici : www.systemrequirementslab.com/cyri si faci testul acela (scrii numele jocului si dai sa inceapa testul-trebuie sa ai Java instalat)