| Orhei_Catalin_2001 a întrebat:

Salutt, am si eu o mica problema, ma joc pubg, si prieteni mei ma aud prin microfonul de la telefon in loc sa ma auda prin cel de la casti, si atunci se aude tare naspa de la mine, țin sa mentionez ca pana acum totul a fost perfect. am un iph 11 si folosesc casti prin bluetooth.

4 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Încearcă să ridici volumul. Dacă nu funcționează, atunci problema este de la căști, verifică și cu alt telefon și vezi mai amănunțit care e problema. În mod normal telefonul ar trebui să funcționeze strict prin microfonul căștilor atunci când sunt conectate, asta dacă nu schimbi nimic.

| dragos2008 a răspuns:

Ai rezolvat? Am exact aceeasi problema

| Burhală_Andrei_1997_044o a răspuns:

Salut, ai găsit cumva rezolvarea la problema?
Ma confrunt cu același lucru, menționez ca folosesc airpods și nu îmi folosește microfonul castilor, am încercat pe Pubg New State și acolo îmi merge microfonul de la casti.

| dragos2008 a răspuns (pentru Burhală_Andrei_1997_044o):

Ai rezolvat? Am aceeasi problema