| Imv_Madalin_2000 a întrebat:

Saluttt mi-am luat un nou pc:https://altex.ro/......gb-ubuntu/ si merg najpa jocurile totusi la ce are pe el eu credeam ca totusi merge eurotruck simulator 2 pe ultra lejer dar merge greu
pana si h1z1 merge najpa pe mediu ce ar trebuie sa fac am windows 10 app mersii

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

De pe net sunt mai recente. Verifica daca jocul foloseste placa dedicata cand il lansezi. Se poate vedea in GeForce Experience.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Ai instalat si configurat bine driverele?

| Imv_Madalin_2000 explică (pentru Wr3nch):

Pai mi le-a facut un om ce se ocupa cu pc uri dar nu le-a instalat dupa cd ci dupa net si am cd uri la el