| disty a întrebat:

Saluuut.
Cum imi actualizez android jelly bean?
Am un xperia s si cand l-am luat mi s-a spus ca androidul se poate face pana la 4.1.2,si in momentul de fata are 2.3.7.
Mi-au spus ca o sa trebuiasca sa-mi apara ceva dar nimic despre android.
Si partea cu actualizare sofware..telefonul spune ca are deja cele mai noi actualizari.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| WolffBoy a răspuns:

Incearca sa schimbi softul cu ajutorul unui cablu de date si cu suftul android 4.1.2 descarcat, nu sa ii dai update la suftul pe care il ai acuma.

| disty explică (pentru WolffBoy):

Ii poti da un linj pentru softul care trebuie dau funda.