| IL03ELO a întrebat:

Salz.Am luat de pe net un joc care are 30 de fisiere. rar! Am intrat in primul si imi zice ca are un fisier. bin si as vrea sa imi spuneti si mie cu ce sa il deschid! De exemplu fisierele. iso de deschid cu DaemonTools nu?

Răspuns Câştigător
| naoko a răspuns:

Draga astea nu se deschid asa, selecteazale pe toate 30 in si apoi apare acolo sus move dai pe el apoi da pe desktop si gata

3 răspunsuri:
| naoko a răspuns:

Salut,am revenit.Deci sa incepem daca aceste fisiere se afla in WinRar atunci le selectezi, apesi pe extract to (care se afla in partea de sus a ferestrei rar), apoi apare o alta fereastra in care alegi locatia unde sa se mute apoi dai ok si gata.Mare branza? Dar... daca se afla in altceva eu nu stiu.In fine imi dai fundita please?

| IL03ELO explică:

Dar fiecare e intr-un winrar.le pun pe destkop pe fiecare? daca imi explici si reusesc iti dau funda

| IL03ELO explică:

Pai.am facut ceva din ce ai explicat tu si.am reusit sa instalez jocul. ai funda noako