| dany160 a întrebat:

Salz TPU care joci metin2 ro leonis si ai ninja pe arc de lv 35-40 sa imi dati pareri daca sa ma apu c de un ninjastraight face pe arc

2 răspunsuri:
| caapricornuPitik a răspuns:

Eu personal te-as sfatui sa nu te apuci de nija de sura si daca vrei de duel pe flacara si daca vrei de lvl up pe magie sau razboinik corp duel mental lvl upbig grin daca vrei o fundita big grin

| dany160 explică:

Am war mental 65 ninja lame 65 G-uri sura de 42 buff dar nu ninja arc laughingthinking