| SoHotKitty a întrebat:

Salz TPU! Jocul Tales Runner s-a inchis din pacat iar eu nu stiu alte jocuri de acest gen. Voi mai stiti jocuri de genu asta?

Răspuns Câştigător
| MoniStyles a răspuns:

sadDa stiu am vazut si eu ca s-a inchis... sad asta incerc si eu sa caut. dar
am gasit unul care e ceva asemanator.Se numeste Seal. Am aflat ca imadiat dupa ce se inchide Tales, va reaparea, imadiat dupa inchidere.Va fi la fel, dar se zvoneste ca e posibil sa avem toate caracterele. Deci. multa bafta in continuaarewinking

| flaviu07 a răspuns (pentru MoniStyles):

Seal nu este asemanator lui Tales Runer

nu te-ai uitat la el!

22 răspunsuri:
| Scela a răspuns:

TalesRunner SG - Official In Engleza.

| MuFfiN3097 a răspuns:

Stiti cumva daca s-a inchis acum? ca eu nu gasesc niciun seal pe gpotato

| TotulDespreTalesRunner a răspuns:

Atomix TalesRunner s-a deschis acum 3 luni caracterele costa tr, 10mape noi, caractere noi, iteme, si de 7x mai multa experienta si de 6x mai mult tr.

| k2oor a răspuns:

Iti dau eu un joc super exact ca tales runer... free jack e tot la fel numai trebuie sa faci si parkour e super site: http://freejack.gamerkraft.com

| flaviu07 a răspuns (pentru k2oor):

Free jack nu-i la fel ca tales runer crede-ma am jucat peste tot si nu e fain

| k2oor a răspuns:

Ma toti zic asa ca se laude dar nu se mai deschide tales runner usa, eu nu-s ca alti va dau eu site de atles runner si sa mai taceti ca s-a facut un tales runner privat server unde am contribuit si eu!
acesta este siteul, si sa mai taceti din gura ca sa redeschis!
http://talesrunner.atomixro.com/

| HappyFaceLOL a răspuns (pentru k2oor):

Da se vede ce bun e siteul nici nu merge sa faci cont

| k2oor a răspuns:

Bai tales runner sa redeschis si nu este privat server:
http://tr.nowcom.net/Main.aspx
daca vreti sa va ajut cu ceva contactati-ma! sigur o sa aveti nevoie

| JanDi2397 a răspuns (pentru k2oor):

Eu am incercat sa mi-l downladez de pe site si nu pot... daca zici ca ma poti ajuta atunci cum pot sa il downladez?raised eyebrows

| k2oor a răspuns:

Hei,cei care nu pot sa joace tales runner private server va dau un oficial server sau va spun direct... TALES RUNNER USA SA REDESCHISSSS!
ok uite site:http://tr.nowcom.net/Main.aspx

| ghostrieder a răspuns:

Din pacate nu mai sunt jocuri de genu asta dar TalesRunner s-a redeschis http://tr.nowcom.net/Main.aspx sau daca vrei sa joci TalesRunner Priavte server sunt mai multe http://talesrunner.atomixro.com/ sau http://forum.daemonsrebirth.com/showthread.php? 456-TR-Client-Download&p=7864#post7864 si sunt mai multe dar asteas in Koreana si ai nevoie sa-ti pui Pc in koreana ca sa ti se vada Itemele. Sper ca a ajutat!

| GMtalesruner a răspuns:

Nu s-a inchis s-a deschis acu da ca sa initri trebuie sa te loghezi si pe site

| k2oor a răspuns (pentru GMtalesruner):

Ba nu s-a deschis, tales runner us s-a inchis de tot nu se va mai deschide. Dar mai sunt 3 tales runner, de fapt 4 ar mai avem de lucrat.
1. tales runner hk
2. tales runner korea
3. tales runner thai
Si s-ar putea si al 4, se numeste tales runner Romania dar mai avem de lucrat la el.

| thestef16 a răspuns (pentru k2oor):

Aaa na ce smecher ne anunti si pe noi daca se deschide tales runner Romania e prea smecher

| k2oor a răspuns (pentru thestef16):

Bravo mie tie ciuada

| flaviu07 a răspuns:

Nu stiti cand se redeschide jocul Tales Runer? ca as fi bucuros sa se redeschida

| SebiTheRunner a răspuns:

Tales se redeschide! o sa fie pv sv tot in tr

| demekidda a răspuns (pentru SebiTheRunner):

Dar cand mai exact?

| k2oor a răspuns (pentru SebiTheRunner):

Ba daca tot zici ca se redeschide zine pa siteul

| TotulDespreTalesRunner a răspuns (pentru SebiTheRunner):

Ba voi astea care va luati de saracul baiat tales runner s-a redeschis uita-ti ma si site-ul si adauga chesti noi de termina in 2CBT adica in luna august.http://tr.nowcom.net/Main.aspx

| tiarastelyana a răspuns:

Daca vreti sa jucati TR din nou exista Tales Runner Atomix(nu-i privat)si Tales Runner Aeon(este privat). Daca doriti mai exista Tales Runner Alpha care nu trebuie sa iti faci cont de pe site.Dar din pacate TR Aeon site-ul cred ca nu mai merge.Era super caci avea infinit de GP si primeai multa EXP si TR.Va pup!