| xHellBoYx a întrebat:

Saman leac sau zmeu? Care este cel mai bun in duel de pe servere private? Mie mi se pare leac... dar sunt cam nesigur, va rog sa imi ziceti voi dau funda.Bafta!

Răspuns Câştigător
| Coco03 a răspuns:

Raspunsul meu este clar saman LEAC; p.
Dc?
Deoarece are 3 vraji electrice pentru atac de la departare in asa fel incat sa nu rateze nici un skill.
2 la mana are atacul vrajilor mai mari decat cele pe zmeu;
3 la mana are bufful pentru viteza miscare cat si pentru vraji, ceea ce este un mare avantaj deoarece vrajile se vor incarca mai repede + ca are timpurile de incarcare foarte scurte iar cu viteza de miscare nu`ti va da nimeni dmg ceea ce conteaza f mult;
4 la mana, LEACUL, cel mai important skill al samanului vindecator fiind si motivul principal pentru care vei castiga majoritatea duelurilor.
Parerea mea este ca saman leac este cel mai bun caracter PVP.
Sper ca te-am ajutat; x.
Succes pe metin2 si fa`i prafsmug.

1 răspuns:
| alex123_3399 a răspuns:

Zmeu daca stii sa iti faci iteme.Rupi tot pe serverwinking funda?