| TudyMNX a întrebat:

Samp..am instalat cleo 4 si am copiat 2 fisiere(parkour.cs si parkour2.cs) in fisierul "cleo" unde acuma sunt in total 7 fisiere dintre care 2 sunt foldere (CLEO_SAVES si CLEO_TEXT) si restul 5 dintre care 2 sunt cele parkour si 3 sunt fisiere cu. cleo la final
Am pornit si nu se intampla nimic nu merge ba mai mult cateodata imi porneste cu imaginea intr-o parte jocul fiind strab
Si cand sunt in joc si apas "Esc" apare jos cleo..si in paranteza scrie ca 2 fisiere loaded
Dau funda celui care spune ce ii pot face sa mearga

1 răspuns:
| zS3nZoR a răspuns:

Sall, sterge cele 2 foldere CLEO_SAVES si CLEO_TEXT si lasa doar fisierele :
-FileSystemOperations.cleo
-IniFiles.cleo
-IntOperations.cleo
-parkour.cs
-parkour2.cs
si eu am facut asa si dupa mi-a mers. Sper sa-ti mearga si tie big grin

comenzi:
shift + w - de la 1 metru de perete = mergi pe perete
shift + space + c = saritura mare + flip
shift + c = back-flip
shift + r = roll