| ObiectivulAnonim66 a întrebat:

SAMP sau GTA Online? Nu vreau raspunsuri gen : " Gta 5 are grafica mai faina "! Ma refer strict la joc. Ce are in plus GTA Online fata de Samp?

3 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Recomand samp, acolo poti să joci pe sv de role play pe când in gta 5 nu ai cum. Plus sistemul de mafii cu turfuri...

| Stefancalin1997 a răspuns:

O gramada, samp nu e ceva oficial e facut de moderi poate disparea oricand si in samp nu ai aceleasi chestii pe care le poti avea in gta 5 online, precum jafuri, side-questuri si alte minunatii.

| Luci_Rusu_2000 a răspuns:

GTA Online este mult mai jucat de lume...are puncte forte gen : Posibilitatea de achizitoane a mai multor locuinte, masini, Harta mai mare