| bogdan9129 a întrebat:

Saptamana viitoare o sa imi schimb laptopul cu un laptop Lenovo g70-80 cu procesor Intel core i5-5200u 2.20 GHz, placa video nVIDIA geforce 920m 2gb si 8Gb ram. Vreau sa stiu ce jocuri merg cu grafica high pe el!

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

MARIO! Minesweeper, Solitaire, de-astea. http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-920M.138763.0.html - scroll down pentru benchuri de jocuri

| bogdan9129 explică (pentru KodrutZ):

Imi iau alt laptoplaughing

| KodrutZ a răspuns:

Iei un desktop si in aceeasi bani ai performanta cel putin dubla in jocuri.