| SPGHD a întrebat:

Sault,am achiziționat recent o tastatura mecanică Genesis thor 210 rgb, am achiziționat tastatura pentru a mă juca cu ea conectată la un laptop. După nici 10 minute de folosință ea s-a deconectat fără ca eu sa îi fac ceva. In următoarea zi am mers să cumpăr alta, care mai apoi a avut aceeași problemă?

Îmi poate explica cineva care este problema ei?

3 răspunsuri:
| Flar3 a răspuns:

Poate ca are ceva laptopul tau. Probabil din cauza vechimii. Vezi daca poti da upgrade la drivere.

| SPGHD explică (pentru Flar3):

Si crezi că tastatura se poate arde dacă încerc din nou?

| Flar3 a răspuns (pentru SPGHD):

Nup