| R4V3N a întrebat:

Sault TPU. Am nevoie mare de ajutor. Am incercat sa descarc Metin2 Ro si imi da eroarea aceasta : "Your browser is not compatible wih this site.
Browser-ul dvs. nu este compatibil cu site-ul.Ve-ti fi redirectionat imediat.Va multumim". Va rog sa imi spuneti cum sa rezolv problema. Am incercat si de pe FireFox si de pe Mozilla da nu merge. Ajutor!

5 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Mozilla si Firefox sunt unul si acelasi, incearca sa folosesti Internet Explorer, Opera sau Google Chrome.

| TheKillerOfKillers a răspuns:

Inceraca sa downloadezi cu Gogle Chrome. Daca nu merge inseamna ca nu ai placa video destul da mare sau... Spune-mi ce memorie ai(RAM-ul, placa video si cati GhZ.

| R4V3N explică (pentru TheKillerOfKillers):

Am mai jucat Metin2 Ro pe PC-ul meu. Ram am 2 GB si win 7 proffesional.

| TheKillerOfKillers a răspuns (pentru R4V3N):

Ai incercat cu Google Chrome?

| R4V3N explică:

Am incercat si de pe Chrome si Mozilla