| Gyganzie a întrebat:

Saut TPU am o problema, as vrea sa-mi reinstalez WINDOWSUL La PC si nu stiu ce drivere folosesc, cine imi spune DRIVERELE pe care tebuie sa le GASESC? nu vreau PROGRAME Care sa scaneze driverele, vreau sa le instalez eu, manual, multumesc, dau funda.

1 răspuns:
| DDCC a răspuns:

Bună!
Dacă vrei descărcare manuală intri pe http://www.nodevice.com/.
Dacă-ți bagi Windows 7 nu vei avea nevoie neapărat de drivere.
Intră în Device Manager, click dreapta pe fiecare driver neinstalat, Properties, Details, Hardware IDs, copiezi primul cod și îl cauți pe google.
Nu prea văd de ce să te complici când poți descărca absolut gratuit DriverPack Solution 12.3 full și ți le instalează el automat, nu doar le scanează.
Sau nu ai acces la Internet pe PC?