| Bogdan_Lorințiu_1995 a întrebat:

Schimb cont Steam ( CS 1.6, CS:CZ, CS:CZDS, CS:GO, Dota 2) cu un cont de lol cat de cat bunicel
Contact: bogdanytzu (skype)

4 răspunsuri:
| Emgames a răspuns:

Am un cont need for speed world de lvl 52
8 masini tunate maxim (cam cele mai bune pe care le poti lua cu bani castigatiin curse)
am 90 zile intrate consecutiv...

| Emgames a răspuns:

Am un cont need for speed world de lvl 52
8 masini tunate maxim (cam cele mai bune pe care le poti lua cu bani castigatiin curse)
am 90 de zile intrate consecutiv...

| userul7200 a răspuns (pentru Emgames):

El nu a cerut cont de NFSW. Da acuma normal ca toti le-ati vinde si pentru vreo 2 euro ca se inchide jocu in cateva saptamani laughing

| EuVreauSupa a răspuns:

Am eu unu disponibil. Silver V cu Tundra Fizz si skinurile free. Campioni diversi, o rambursare disponibila. daca esti interesat lasa un raspuns aici.