| AntoTHETeddyBear a întrebat:

Scuzați categoria! Am auzit-o pe sora mea ca vrea sa instaleze team viewer pe laptopul ei ca sa vadă ce fac eu. Eu bineînțeles ca nu vreau sa mă spioneze. Cum îmi pot da seama dacă sunt spionată sau nu? SI cel mai important cum scap de aceasta aplicație sa nu mă mai spioneze? VA ROG URGENT DAU FUNDA sad

Răspuns Câştigător
| AndreiBalan a răspuns:

Salut,si eu folosesc TeamViwer.Ca sa se poate conecta la PC-ul tau are nevoie de o parola si un cod care se gaseste in aplicatia de pe PC-ul tau.Deci daca nu afla parola si codul nu are cum sa se conecteze.Plus,codul sau parola (nu mai stiu exact) se schimba mereu dupa fiecare utilizare.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Hm, din cate stiu eu ( nu am mai folosit demult Team Viewer ) ii trebuie un cod si parola, de fiecare data inainte sa se conecteze la pc'ul tau, deci ai stii cand esti spionata + iti merge mai greu pc'ul.
Daca vrei sa scapi de Team Viewer,
1. Start
2. Scrie in fereastra respectiva '' Control Panel '' -> click pe control panel
3. Click pe '' Uninstall program ''
4. In lista respectiva cauta Team Viewer
5. Click 2 pe Team Viewer si alege uninstall
6. Daca iti apare ''next'' sau ''yes'', confirma si imediat se dezinstaleaza.

| gamersamp12 a răspuns:

Nu te poate spiona cu Teamviewer :]] te abureste dora. Cum ti-a spus si Andrei programul are nevoie de un User si o Parola ca sa se conecteze.

| AntoTHETeddyBear explică:

Vă mulțumesc din suflet, m-am speriat rău de tot?