| LuffyPirateKing a întrebat:

(Scuzati categoria) Salutare lume! Ieri mi-am instalat Windows 7! Merge perfect, dar am o mica problema. Cand intru pe Google Chrome e rezolutia prea mare si ma enerveaza. Eu am schimbat rezolutia la cea mai mica (Am apasat click dreapta pe Desktop si am dat la Rezolution) dar cum o pot face mai mica la internet?

3 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Cand esti in browser apasa ctrl si +

| MassEffect a răspuns:

Scz ctrl si -

| DorinM a răspuns:

Daca folosești tastatura apeși pe CTRL si - asa cum spune colegul de sus, iar dacă folosești și mouse-ul ții apăsat CTRL si învârti de rotita de la mouse, mărind sau micșorând pagina după cum dorești.