| KrIsTiAnKrIsTy a întrebat:

Scz-din nou! Am un hard-disk si nu stiu ce are de cand mi-am bagat internet de la Rds nu mi-a mers pe windows 8 am bagat xp pe jumate s-a blocat si s-a restartat dupa pof numai buteaza ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns:

Du PC-ul la un service pentru restaurarea hard-ului! pana nu vad nu imi pot da seama ce e(in nici un caza net-ul nu are legatura, folosesc rds si win 8) daca repari hard-ul iti pot da link pentru windows 8.1!

6 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy explică:

Am facut clona dupa un alt hard-disk si merge de 3 ori windowsul dupa zice ca sia pierduc ceva din system32 ok dupa nu ma mai lasat sa butez am crezut ca va merge dar nu dc? Funda cine ma ajuta sa rezolv probelma

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru Ca_Altii_Mai_1979):

Windows 8 il am inca originalul imi place cum ruleaza pe net si pe jocuri o si da-mi linkul totusi de la windows 8.1 si cand bagam username si password arata ca le verifica si zicea ca a aparut o problema si sad emoticonul si daca am dat ok s-a restartat si tot nu l-am putut face si daca dadeam no la fel dcc?

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Ce windows 8 ai?

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru Ca_Altii_Mai_1979):

Pai originalul imi pare 8.0 primul windows 8 original

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Nu stiu! eu am win 8 pro piratat!

| KrIsTiAnKrIsTy explică (pentru Ca_Altii_Mai_1979):

Si eu is cu piratarea nu-s nebun sa le cumpar daca nu-s adevarate cerintele si windowsul meu l-am luat cu un hack unu are un server de samp si mi-a dat ip varumeo hacker si i-am dat ip si i-a gasit la ala in calculator intr-un fisier windows 8 clona dupa original si mi l-a dat si mie

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Du PC-ul la un service pentru restaurarea hard-ului! pana nu vad nu imi pot da seama ce e(in nici un caza net-ul nu are legatura, folosesc rds si win 8) daca repari hard-ul iti pot da link pentru windows 8.1!