| NicusQr69 a întrebat:

Se aboneaza cineva reciproc cu mine pe Youtube sau vreun site ceva de facut abonati?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

De ce s-ar abona cineva, doar de dragul de a se abona sau doar pentru ca tu vrei sa te abonezi pe undeva.
Nu face sens si nu are logica, o asemena intrebare.
Este chiar problema ta unde vrei sa subscrii/abonezi si cum iti cheltui banii.
Pentru atata lucru, nu trebuie sa te urmeze nimeni si nici sa faca ce faci tu.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Abonatii se fac daca ai content bun. Degeaba ai abonati daca nu se uita nimeni happy

| danbnz a răspuns:

Argumenteaza, de ce ar face cineva asa ceva.

| AgentTorque a răspuns:

Aolo daca te abonezi reciproc este ca si cum ai copia la un test...fa si tu ceva content ok si poate iei abonati nu-s