| anonim_4396 a întrebat:

Se deschide foarte greu laptopul. Nu pot sa accesez partitia C:, nu pot sa intru in Control Panel. Am scanat de virusi laptopul. Pare ok. Dar tot nu pot sa accesez partitia C: si laptopul tot greu se deschide. Cateva sugestii? Multumesc!

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu zic sa cauti un DVD cu o noua varianta de Windows, sa stergi tot si sa reinstalezi Windowsul. Antivirusii sunt si vor fi multa vreme in urma cu un pas fata de virusi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc! Mai astept.