| PrivesteCatreCer a întrebat:

Se joaca cineva Second Life?

1 răspuns:
| iar99Teo a răspuns:

E putin impropriu spus ca te "joci" Second Life deoarece SL este o adevarata lume virtuala nu neaparat un joc.
Poti sa te si joci in acest spatiu virtual insa la baza este asa cum ii spune numele o a doua viata happy.
Da, eu sunt in Second Life din 2008 cu mici pauze. Revin de fiecare data cu placere in acest spatiu virtual.
Am invatat si facut cam tot ce se putea face in SL inclusiv bani reali. happy
Bafta si sper sa ne vedem in world happy!