| thePAINkiller a întrebat:

Se merita sa-mi cumpar un ps2 nu vreau sa joc cine stie ce jocuri pe el. as vrea sa joc star wars battlefront1 si 2 in 2 cu un prieten ca pe calculator am jucat deja toate jocurile astea noi fifa 12 battlefileld 3, modern warfare 3 si altele

PS sunt din braila as vrea sa-mi spuneti si de la ce magazin mias putea cumapara daca sunt promoti si un pret dau fundaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| Heys a răspuns:

Pai eu sunt cunoscator.Deci frei sa iti iei un PS2.Ai spus mai sus ca iti merg deja jocurile noi gen MW3 etc.Deci ai un caculator destul de bun. Poti emula leger jocurile de PS2 pe el si nu mai dai nici banii pe consola cu toate ca nu e o avere.Iti iei un Joikstyc si atatbig grin. Daca tot vrei mai bine ia un PS3 sau X-box...parerea meabig grinFUnta

| thePAINkiller explică (pentru Heys):

Am luat ps2 emulator toate versiunile dar indiferent de joc am lag fpsurile sin mniu ating si 240 dar cand joc de abia 10 fps am 4gb ram ddr3 procesor dual core amd 2, 7ghz si placa video nvida 210 1gb ddr3 chiar daca am cerintele astea desistem recomandate tot imi merge ps2 emulator in reluare

2 răspunsuri:
| Heys a răspuns:

Ce Windows ai? Incearca atunci cand folosesti emulatorul rezolutia sa fie minima.Eu emulez lejer jucurile si am dor 2 ram si restul sunt ca ale tele.Dar oricum nu merita sa iei PS2.Mai incearca alte Emulatoare sau daca nu iei Xp si il pui pe classic cu rezolutia la minim si asa nu are cum sa nu iti mearga cat de cat bine.