| Pikuu a întrebat:

Se poate creste flow pe ourworld si fara sa joci jocuri?

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm....ar fi un cod de flow, care e valabil dupa ora 10 dimineata, si faci asa, scrii urmatorul cod acolo unde vorbesti cu lumea, la bara din dreapta ta:

test-mode 42

dupa aia dai enter apoi scrii:

cryptobiologist

asa, te poti loga pe facebook daca ai cont si o sa primesti 100% mai mult flow, adica dublu, eu de obicei ma joc poker cabana, pentru ca un joc dala face 1 flow, si castig destul de mult, mai poti face flow dansand, servind mancare la cake mania de exemplu, sau, in majoritatea chestiilor pe care le faci primesti flow dar nu prea mult, adica dureaza ceva ca sa faci macar 1winking

1 răspuns:
| irina41099 a răspuns:

Da daca vorbesti cu alti membri, daca iti iei o slujba si daca comanzi mancare.Doar ca flow primesti foarte putin