| sanea06 a întrebat:

Se poate juca euro truck simulator online? Cum?

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut. Se poate juca dar doar Euro Truck Simulator 2. In primul rand, ai nevoie de Steam, pe care il descarci foarte usor de pe site-ul lor. Dupa care trebuie sa cumperi jocul de pe Steam ca sa il poti juca online. Fa-ti un cont pe Steam, descarca-l si apoi cumperi jocul. Jocul costa 20 euro dar eu l-am luat odata la reduceri cu doar 4 euro, poate prinzi si tu. Dupa ce cumperi jocul de la ei il instalezi si mai apoi intri pe google si scrii asa : Ets2 Mp. Te duci la sectiunea Download, acolo te va pune sa te loghezi cu contul tau de Steam ( ca sa valideze ca tu ai cumparat jocul ) si dupa iti vei putea descarca versiunea multiplayer.
De acum iti spun : Nu va merge daca nu il cumperi, o sa iti bati capul cu toate patch-urile de la joc si de la versiunea multiplayer. O sa iti dea o gramada de erori, pe cei care au cumparat jocul ii baga in joc automat si cei care nu l-au cumparat asteapta pana la MINIM o ora.

Cat despre joc iti pot spune ca e foarte misto, ma joc de aproximativ 5 luni si romanii sunt foarte de treaba. De obicei ne intalnim pe teamspeak cate 10 oameni si mergem intr-un oras, fiecare isi ia marfa si 2 ore mergem unu dupa altu`. O sa te enerveze mult deoarece rusii se baga in tine mai mereu dar oricum, au mai multi admini acum si daca nu conduci regulamentar risti sa iei ban.

Sper ca te-am lamurit si sper sa il si cumperi pentru ca Daca vrei, platesti! Funda? ^^

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, se poate.
Ca sa poti sa il joci online downloadeza acest patch http://www.mediafire.com/......_v1_01.rar
Il poti juca si multiplayer!

| Jipa95 a răspuns:

Este un joc simulator, se poate juca DOAR single player!