| Roman_Gheorghita_2000 a întrebat:

Se poate moda consola ps4 slim?
Daca da, ar exista motive sa nu modez consola
Pentru ca o sa s-e strice in curand sau ca jocurile piratate ar s-a aiba buguri si etc.

Răspuns Câştigător
| chronoStrix a răspuns:

Salut! Nu cred ca merge sa-l modezi, si daca merge parerea mea e ca nu merita.
Exista riscul sa se strice sistemul de operare, probleme de securitate, posibilitatea ca multe jocuri sa nu iti mearga, nu cred ca o sa mai ai nici acces online, o sa pierzi si garantia.
Sfatul meu, daca nu vrei sa cumperi jocuri la pret intreg, e sa le iei la mana a doua, sau sa le imprumuti.
Alta optiune e sa iti faci un abonament PS Plus pe 1 an si sa primesti cate 2-3 jocuri gratis in fiecare luna.

1 răspuns: