| MadalinLoveMzq a întrebat:

Se poate muta o lume dupa Minecraft Survival pe Creative si invers? Si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in chat : /gamemode survival sau /gamemode creative
Daca iti zice ca nu ai permisiune apasa esc, open to lan, allow cheats : on, start server (sau cv de genu, nu mai stiu ce scria)!

1 răspuns:
| DaDuSH a răspuns:

Nu trebuie sa o muti. Pur si simplu intri in lumea pe care ai modul survival si scrii in chat "/gamemode 1" ca sa schimbi pe modul creative. Iar daca vrei sa schimbi de pe creative pe survival, scrii "/gamemode 0".