| VladutIulian272 a întrebat:

Se pot cumpara roblox gift card din Romania, daca da, de unde?

1 răspuns:
| Alexuţ02 a răspuns:

O idee este să pui pe cineva care-l cunoşti în afară să-ţi cumpere fiindcă din România pe G2A nu ai voie să cumperi, nu ştiu de ce, nu am jucat acest joc dar m-am interesat acum, fiindcă vreau să te ajut pe tine.

Sunt sigur că ai vreo rudă, ceva, afară... şi e foarte uşor, doar plăteşte cu Paysafe şi-ţi dă codul.

Sper că te-am ajutat măcar puţin., deşi nu cred, trebuie să fii din America de Nord. ce reguli au şi ăştia.