| Bogdyteches a întrebat:

Server de metin22 pvm..Nu ca faci lvl max in 4 zilewaiting. Fara 6/7. Fara moduri.Si daca se poate fara donati(nu neapaat)

4 răspunsuri:
| Deriol a răspuns:

Incearca acest link http://serveremetin2.com/ gasesti orice server vrei tu sau cel putin vei gasi un server destul de misto, daca vrei unul pvm hard incearca metin2 forgottenworld2, este destul de fain, s-ar putea sa te si enerveze putin caci ratele sunt de 50% la yang, obiecte si experienta, dar o sa-ti placa, iar daca vrei sa-ti recomand si eu unul care mi-a placut mie iti recomand metin3d sau metin2 epical(un server foarte populat).

| DEADEND a răspuns:

Metin2 Black

| Bogdyteches explică (pentru DEADEND):

Nu merge sa imi fac contwaiting Cica te rugam sa completezi toate campurile corect...

| DEADEND a răspuns (pentru Bogdyteches):

Pai completeazale laughing