| DrugFree a întrebat:

Serverul Lunaris Online mai merge ? (ala de metin2). Ca eu nu pot sa-mi fac cont, imi da eroare, de ce ?

9 răspunsuri:
| Hirom a răspuns:

Prietene, ori nu ai gasit clientul bun ori nu mai merge dar eu cred ca nu mai merge dar nu sunt 100% sigur sunt 50% sanse sa nu mearge 50% sa mearga

| DrugFree explică:

Mda, m-ai lamurit de tot

| lKopilasFaraNasl a răspuns:

Te lamuresc eu cand iti faci cont spune ceva de:
-Nu mai sunt locuri pentru conturi.
Asta mi-a zis si mie.Bine ca scrie in franceza ca ma pricep cat de cat...
Dar daca vrei sati dauun cont baga id:
papusica_0188

| Crb_Fane_1999 a răspuns:

Lunarius e an cis petru o perioda cam pana an agust

| DarkY4Fun a răspuns:

Poate ai incercat din alta parte... oricum de aici sa il iei http://lunaris-online.org/

| Al3xxx22 a răspuns:

Salut ma mie nu merge sa joc lunaris cand intru in client imi da la ch1 ch2 ch3 ch4 ch5... dc am dat run degeba ce aree?

| eduardo4u a răspuns:

Serverul Lunaris Online merge, acum 2 zile am facut inca un cont

| KEVEN a răspuns:

Ma servarul merge da nu esti capabil u sa faci cont

| Al3xxx22 a răspuns (pentru KEVEN):

Salut ma mie de ce nu merge metinu lunaris cand intru sa joc imi arata la ch1 ch2 ch3 ch4 ch 5... de ce am dat run si tot nu a mers ce aree?