| RobertLleennss1998 a întrebat:

SEX! Gata vam atras atentia! Deci am un cont pe metin 2 ro server Pheonix lv 65 war mental..Valoarea itemelor ar fi cam de 200kk. Vrajile sunt slabutze..As vrea sa ma apuc de un farmer dar nu stiu cum sa-l fac si unde sa farmez..As vrea ceva cat mai productiv. Sfaturi? Sau sa ma apuc pe alt cont pe aura si sa nu cresc asa mult pe el si sa am itm bune..Sau un farmer.

1 răspuns:
| DLeonard1998 a răspuns:

Iti dau un sfat prietenesc sa dai delete la viata ta ca mai joci porcaria aia