| Lustra a întrebat:

Sims 3 sau Sims 4? Intreb asta deoarece unii spun ca Sims 4 chiar daca are cerinte mai mari decat 3, se misca mai bine, altii spun ca Sims 3 e mai bine structurat decat 4.Am jucat doar Sims 3 si merge fara lag pe PC-ul meu.
Vreau sa stiu daca Sims 4 se misca mai bine decat Sims 3 sau invers, sau daca nu este nicio diferenta. FUNDA!

1 răspuns:
| dinaandrei a răspuns:

Depinde ce vrei in sims 3 ai dlcuri mai multe cum ar fi anotimpuri si toate astea si in sims 4 nu ai in Sims 3 mergi la case in Sims 4 te teleportezi Sims 3 are grafica mai proasta Sims 4 are grafica mai buna Depinde cum vrei tu