| WhMan a întrebat:

Sincer sa fiu am un pc prost. 1.91 amd sempron 2 gb ram si placa video 512 nVIDIA geforce 7300 LE... As vrea sa imi spuneti ce jocuri pot juca si eu pe el. Shootere Racing. Rpg...
orice in afara de nfs uri call of duty uri si counter strike ca sunt satul deja de ele. Multumesc daca mi ati da putin de lucru ar fi minunat. big grin pentru ca ma plictisesc de moarte

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CRC98 a răspuns:

Nu-i chiar atat de prost poti sa iti iei Don't Starve, Terraria happy

| ThaPower a răspuns:

Salut! Joacă jocul Burnout 3 Takedown! Sincer să fiu, trebuie sa ai consola PlayStation 2 (PS2) Și jocul nu este pentru pc! Funda

| PiticuX2 a răspuns:

Aaaaa...Ai putea sa te joci Minecraft k jocul ala are vreo 2-3 mb si o grafica... incearca sa vezi daca iti merge metin2 si nu stiu ce ar putea sa iti mai mearga

| WhMan explică (pentru PiticuX2):

Deja joc. si ma plictisesc

Răspuns utilizator avertizat