sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Singurul joc pe care îl joc, acum am început. Nu sunt un fan al jocurilor.
Sigur că îmi fac reclamă aici, ceea ce nu este chiar fair, dar, mna.
Eu nu intenționez să investesc din banii mei nimic, doar să câștig din ce joc.
Motivul este să îmi eficientizez acțiunile prin acest exercițiu virtual.
Întrebare.
A jucat cineva în aceste condiții. Așa cum se pune întrebarea pe aici, merită?
Eu credeam că îți pune întrebări și te determină să iei decizii inteligente, dar nu prea văd așa ceva.
Mai cunoașteți și alte jocuri de strategie asemănătoare?
https://www.marketglory.com/strategygame/sadrian46

Răspuns Câştigător
| aumih16 a răspuns:

Și eu îl iau ca atare, nu pentru a face bani. Se strâng greu euro pentru a-i putea scoate. Este o modalitate cum este sa te descurci in viață pentru țelurile tale, de a îți face propria afacere. Și eu am https://www.marketglory.com/strategygame/Psakoudia

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pacat ca in joc nu avem posibilitatea sa adaugam in profilul nostru prietenii din joc. Recomand ca la inceput sa citesti ziarele de 0.1 si 0.2 a cate 4-5 ziare zi de zi, apoi mergi la munca si apoi te lupti cu trainerul de 10 ori zi de zi, asa vei avansa mai repede in roni, energie si productivitate. Daca iei doar munca nu prea faci nimic in joc, nu castigi mare branza.

| sadrian46 explică (pentru MihaelaDart):

Mul'umesc.

| sadrian46 explică (pentru sadrian46):

Unde găsesc ziarele?

| Simpatic a răspuns:

La sectiunea din dreapta Top income users sunt bani reali? adica astia au peste 500k euro sau se altceva? happy wtf

| aumih16 a răspuns:

Mda pare interesant! dar nu sunt fan al acestor tipuri de jocuri!