| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Site-ul "price.ro" este sigur? As vrea sa-mi cumpar ceva de pe el(jocuri de xbox 360) si nu as vrea sa am surprize... daca ati cumparat de pe el sa imi spuneti si mie(nu vreau sa iau teapa) happy

Răspuns Câştigător
| 47dadi a răspuns:

Eu mi-am cumparat niste jocuri si iti spun sincer ca site-ul price.ro este sigur si merita sa iei jocuri cu xbox 360.

Un an nou fericit alaturi de cei dragi!

| UnTriunghiEchilateral explică (pentru 47dadi):

Despre evomag ce parare ai, pentru ca vad ca ma trimite pe alt site sa cumpar si l-am vazut pe acesta.

| 47dadi a răspuns (pentru UnTriunghiEchilateral):

Despre evomag cumparam inainte si nu o sa iti vina sa crezi ce mi s-a intamplat.Mi-am cumparat un joc xbox 360 (am uitat cum se numea), iar cand am ajuns acasa m-am uitat la CD si era zgariat si de atunci numai cumpar de acolo si te sfatuiesc sa cumperi de la price.ro