| Ursulake a întrebat:

Slatut TPU! Am si eu o intrebare. daca ai minecraftul cumparat de pe site. cu cardul. sa nu ai il ai cu nu stiu ce luncher gratis... inseamna ca ai cont premium? Va rog. cine stie si se pricepe bine la tot ce inseamna minecraft sa lase id lui alaturi cu raspunsul!

1 răspuns:
| Leon237 a răspuns:

Da ai cont premium ursulake cu rulmentul mare happy nu prea ma pricep la ideea de baze de date si altele la minecraft, eu imi fac o casa, sap, sparg mananc si enervez endermeni