| Anonim99876 a întrebat:

Slaut! Am si eu un laptop de gaming, cumparat de doua zile, am observat ca unele programe si jocuri ruleaza super bine, iar alte jocuri si fisiere au o claritate blurata, sa fie din cauza driverelor?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mai degraba le deschide cu placa gresita, probabil cea integrata in loc de cea dedicata. Da click dreapta pe icon la joc si vezi ce apare la run with graphics device.

| Florin9595 a răspuns:

Daca ai placa video nVIDIA du-te la Nvidia Control Panel si te duci la set physx configuration si dai pe placa video sper ca te-am ajutat.