| VladutEnache369 a întrebat:

Slaut!
De 1 luna ma joc pe Geforce Now, experienta e una ok, dar am o intrebare:care sunt setările pe care le pot baga in Geforce Now, pentru că uneori se vede blurat si nu prea poti juca.
Va multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Nu cred ca exista setari de genul, doar preseturile rezolutiilor jocurilor.
Am incercat si eu sa joc WoT pe un banal 1336x732, scalarea era nasoala iar singurul mod in care eu as fi putut juca ar fi fost 1:1 unde efectiv n-ai ce face-ntr-un patrat sau 4k unde nici nu vedeam textul de puchitat ce era.

| VladutEnache369 explică (pentru LPCTSTR):

Pai nu e nimic de facut?

| LPCTSTR a răspuns (pentru VladutEnache369):

Nu stiu, n-am cautat.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Camd se vede blurat e legat de conexiunea la net. De obicei scrie si in dreapta sus spotty connection.