| LanaDelReyFan a întrebat:

Sora mea mai mica se joaca pe un joc http://www.happystudio.com/ si are avatar acolo... dar e invizibila ce pot face sa nu mai fie invizibila? :D:D:D:D:D:D Dau funda:)

2 răspunsuri:
| State_Silviu_Petre_1997 a răspuns:

AJUTOR
CE ESTE Happy Studio?

Happy Studio este o lume virtuală complet gratuită creată de McDonald's pentru a oferi copiilor distracţie şi jocuri educative, experienţe şi activități ce încurajează petrecerea timpului în familie, informații interesante şi recompensele, toate acestea alaturi de unele dintre personajele noastre faimoase ce v-au devenit prieteni.
VREAU SĂ ŞTIU MAI MULTE...

În Happy Studio, copiii vor putea să joace jocuri, să înveţe, să îşi facă prieteni şi să întâlnească personaje, să ducă la bun sfârşit misiuni, să desfăşoare activităţi şi se exploreze! Adulţii pot accesa zonele de învăţare, cadouri şi recompense - toate disponibile în secțiunea pentru Adulţi. Apoi, vei putea vedea ce jocuri preferă copilul tău, în ce domenii progresează, vei putea verifica toate darurile creative pe care ţi le face în Activitățile Happy Studio şi îl poţi recompensa cu STELE! STELELE sunt simbolurile folosite în această lume pentru a obţine lucruri amuzante pentru avatarurile şi poarta lor.
CUM ŞTERG CONTUL COPILULUI MEU?

Fă clic pe butonul ADMINISTREAZĂ PROFIL din partea dreaptă sus a ecranului şi vei putea să îți modifici propria parolă din 4 cifre, parola copilului sau să ştergi un cont.
CUM POT SĂ ÎMI RESETEZ PAROLA?

Fă clic pe butonul ADMINISTREAZĂ PROFIL din partea dreaptă sus a ecranului şi vei putea să îți modificaţi parolă din 4 cifre, parola copilului sau să ştergi un cont. *Pentru coduri secrete, te rugăm să selectezi o secvenţă care nu are legătură cu niciun cont.

| LanaDelReyFan explică (pentru State_Silviu_Petre_1997):

ştii. nu mai conta. -.-'', but, thanks.